استانها

هزینه های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات، رصد می شود

معاون سیاسی استانداری خراسان رضوی با بیان این که هر کاندیدا فرصت ۲۰ دقیقه ای برای تبلیغ در شبکه های تلویزیونی مختص هر حوزه انتخابیه را پیدا می کند، گفت: مسیر پرداخت‌های مالی نامزدها برای تبلیغات انتخاباتی در کمیته‌ای به نام “تبلیغات” ثبت شده و وضعیت هزینه‌ها مشخص خواهد شد.

هزینه های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات، رصد می شود

به گزارش پرتال اهل البیت از مشهد، سید هادی طباطبایی امروز در دیدار با مدیران و سردبیران رسانه‌های استان در استانداری خراسان رضوی اظهار کرد: در دوره دوازدهم انتخابات مجلس شورای اسلامی امکاناتی فراهم شد تا تبلیغات تلویزیونی برای همه نامزدها فراهم شود که بر این اساس ۱۹ فرستنده با فرکانس خاص در استان نصب شده و بهمن ماه راه‌اندازی می‌شود. معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی در ادامه افزود: در حال حاضر این فرکانس‌ها برای حوزه انتخابیه مشهد و کلات راه‌اندازی شده است و مردم می‌توانند در گیرنده‌های دیجیتال آن را مشاهده کنند. با این حال مطابق برنامه ریزی‌های صورت گرفته، هر نامزد می‌تواند در ۲۰ دقیقه خود را معرفی کرده و برنامه‌های خود را اعلام کند.

  وی در خصوص رد صلاحیت‌ها خاطرنشان کرد: در این دوره از انتخابات دلایل رد صلاحیت‌ها به افراد به صورت مشخص اعلام شده و از طرفی رد صلاحیت‌ها از همه جریانات وجود داشته است. به طور مثال از جریان‌های مختلف اصولگرا، اصلاح طلب و… نیز در حوزه‌های انتخابیه استان عدم تایید صلاحیت وجود داشته است. طباطبایی به رصد هزینه‌های نامزدها پرداخت و بیان کرد: مسیر پرداخت‌های مالی نامزدها برای تبلیغات انتخاباتی در کمیته‌ای به نام “تبلیغات” ثبت شده و وضعیت هزینه‌ها مشخص خواهد شد. رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی با اشاره به وضعیت برگزاری انتخابات الکترونیک افزود: زیرساخت‌های مخابراتی لازم در ۹۵ درصد استان فراهم شده و آمادگی برای انتخابات مجلس کاملا آنلاین و برخط وجود دارد. پایان پیام/

Leave a Reply